Gölbaşı :
z     z
11 Temmuz 2010, 17:40
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İshak Cebeoğlu'nu, Eskimeyen dostları Mutlu Gününde Yalnız Bırakmadı...

      1990 lı yıllarda MHP Gölbaşı Eski İlçe Başkanı, Eski Belediye Başkanı Dr. Cevdet Kara dömeninde Belediye Meclis Üyeliği yapan,  İshak Cebeoğlu'nun oğlu Chinagir ile Esma Sanır ile evlendi.

   Emmioğlu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen düğünle hayatlarını birleştiren Cihangir ve Esma'nın düğün töreni iş,bürokrat ve siyaset insanlarını  bir araya getirdi.
İshak Cebeoğlu ile dünürü Adem Sanır, davetlileri kapıda karşılarken, Cebeoğlu ve Sanır Ailesinin yakın dostları, bu mutlu günde genç çiftleri yalnız bırakmadı.
       Eski Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, BBP İlçe Başkanı Orhan Şahin, Gölbaşılı eski aktif siyasetçilerden eski Başkan Yardımcısı Necati Koçak, eski İl Genel Meclis Üyesi Mecit Türkay, eski meclis üyesi Fikret Akliman, Habil Yüksel,  BBP Meclis Üyesi Adayı olan Gökhan Koçak,  eğitimci Hasan Tatlı, Üniversite Cafe işletmecisi İbrahim Pakoğlu, Abdulnasır Haşlak'ın eski özel kalem Müdürü Erdoğan Kurtoğlu, Esnaf Odası Başkanı Yaşar Altun, Andezit Üreticileri Derneği Başkanı Bayram Dursun ile çok sayıda siyasetçi, işadamı ve davetli düğüne katılanlar arasında idi.
Gölbaşı Gazetesi olarak Cihangir ve Esma çiftini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. haber:www.golbasitaraf.com