Gölbaşı :
z     z
13 Temmuz 2010, 01:34
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İşvereninin evini soydu...

İşvereninin evini soydu…

 

 

     Gölbaşı Seymenler Mahallesi 932.Sokak  No: 4 de bulunan apartmandaki evde  meydana gelen hırsızlık olayındaki  zanlılar 24 saat içerisinde yakalandı.

 

        İşvereninin evini soyan Önder D. (24) ile arkadaşı Ahmet B. (29) Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.  İsrafil A.(24)   aranıyor.

 

        Elektrik işleri yapan İşvereni Öztürk Y.’ın yanında çalışan Önder D. Eve gidip gelirken yedek anahtar yaptırdı ve daha sonra da arkadaşlarıyla birlikte  gündüz evde kimse olmadığı anda evi soydu. Evden LCD plazma, 2 Lattop, 1 Masa üstü bilgisayar ve Kasası aldılar.

            Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kapının zorlanmadan girildiğini tesbiti üzerine eve gelen gidenleri tesbit etti. Patronu Öztürk Yılmaz’ın yanında çalışan Önder D.ninde eve malzeme getirip götürdüğünü örgendi ve takibe aldı. Yapılan takip sonucu LCD ekran televizyonu bir vatandaşa sattıkları tesbit edilirken, 2 lattop ve 1 masa üstü bilgisayar da zanlıların evinden çıktı. Çalınan eşyalar sahibine teslim edildi.  

          Hırsızlık zanlılarından  Önder D. (24) çıkarıldığı mahkeme tarafındaın tutuklanırken,  Ahmet B. (29)  tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı, İsrafil A. (24) ise aranıyor.