Gölbaşı :
z     z
14 Temmuz 2010, 23:11
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

GÖLBAŞI'NDA CİNAYET : 3 ÖLÜ

GÖLBAŞI’NDA CİNAYET : 3 ÖLÜ

 

 

   Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi 810.Sok. Can Apartmanı önünde meydana gelen cinayette 3 kişi öldü.

   

       Kamber Dogan (42) boşandığı  eşi   Gülay Kaman (33) ile baldızı Sevilay Kaman'ı (38) can apartmanının önünde kafalarına  kurşun sıkarak öldürdükten sonra bir kurşunda kendi kafasına sıkarak intihar etmeye kalkıştı. Ağır yaralı olarak Gölbaşı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kamber Doğan’da hastane de hayatını  kaybetti.

 

    Karşıyaka Mahallesi 810.kokak No.9’dabulunan Can Apartmanın önünde park halinde bulunan  06 MTH 29 plakalı arabanın içinde tartıştığı eski eşi Gülay Kaman’ı başından tek kurşunla vurduktan sonra eski baldızı Sevilay Kaman’ı da otomobilin içerisinde başına tek kurşun sıkarak öldürdü.  Gülay Kaman otomobilden çıktı ancak kaçamadı,  kardeşi Sevilay Kaman ise otomobil içerisinde hayatını kaybetti.

 

    Daha sonra kendi kafasına silahı doğrultup kurşun sıkan Kamber Doğan ağır yaralı olarak kaldırıldığı Gölbaşı Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

 

    Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili araştırma yaparken, cesetler  Gölbaşı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

   2 çocuk annesi Gülay Kaman’ın boşandığı eşi Kamber Doğan'ın  psikolojik tedavi gördüğü ögrenildi.

 

    Cinayete kurban giden Gülay ve Sevilay Kaman'ın CHP Gölbaşı Eski İlçe Başkanı Cemal Kaman'ın akrabaları olduğu ögrenildi.

       Cemal Kaman'a, Yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileriz..

 

Not: Gazetemiz kanlı ceset resimlerini yayınlamayı uygun görmemiştir..