Gölbaşı :
z     z
19 Temmuz 2010, 22:31
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

M.Turgay Karabulak'a veda yemeği ve 5 ayrı Plaket verildi

Gölbaşı Emniyet Müdürü M.Turgay Karabulak’a veda yemeği verildi..

 

 

     Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü M.Turgay Karabulak 3. sınıf Emniyet Müdürlüğü’nden 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi edince ataması yapılarak Ankara il Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Yeni Emniyet Müdürü Cihangir Kaya yarın Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayacak.

       Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı olan M. Turgay Karabulak için çalışma arkadaşları veda yemeği düzenledi.  

      Mogan Gölü kıyısında Köşk Restorant’ta düzenlenen veda yemeğine Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmi Bayrakçı,   Garnizon Komutanı Ütğm. Erdal Özköroğlu, Belediye Başkanı Yakup Odabaşı,  Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Tuncer, Tapu Sicil Müdürü Salih Kafadar,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut, İlçe Tarım Müdürü Güven Alpsoy, Gölbaşı Müftüsü İlyas Dilbaz, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Seher Okumuş, Özel İdare Müdürü Nebi Ayyıldız, Kütüphane Müdürü Özbey Uçak, Göl-Der Başkanı İsa Ömercan, Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Duman, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Arık, Bürolar Amiri Başkomser Mehmet Şenlik, personel Sibel Panba,  Emniyet Müdürlüğü Yaşatma ve Geliştirme Dernek Başkanı Faruk Koçgazi, yönetim kurulu üyeleri  Erdoğan Yıldırım, Bayram Dursun, Yücel Aktaş katıldı.

 

EMNİYET MÜDÜRÜ KARABULAK’A PLAKET YAĞDI…

 

     Veda Yemeğinde ilk konuşmayı yapan Kaymakam Raşit Zengin, Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak’ın çalışkanlığının yanı sıra Emniyet binasının yenilenmesi ve  asayiş hizmetlerindeki başarısını överek taktirname vererek,   yeni görevinde başarılar diledi.  Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ise Metin Turgay Karabulak’a bir plaket ve birde sevgi çiçeği tablosu vererek, Gölbaşı’na büyük hizmetleri olduğunu belirtip, yeni görevinde başarılar diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut, Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, başarılı hizmetlerinden dolayı plaket verdi. Gölbaşı İlçesi Koruma, Geliştirme ve Turizm Dernek Başkanı İsa Ömercan, Müdür Turgay Karabulak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerde başarılı bulduklarını söyleyerek plaket verdi. Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü Yaşatma ve Geliştirme Derneği plaketini de Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmi Bayrakçı verdi.

    Necmi Bayrakçı yapmış olduğu konuşma da, Turgay Karabulak’ın Gölbaşı’nda başarılı hizmetler verdiğini belirterek, bazı anılarını anlattı.  Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Tuncer’de, Emniyet Müdürü Turgay Karabulak’ın cana yakınlığını ve başarılı bir müdür olduğunu belirterek yeni görevinde başarılar diledi.

 

BAŞARI  HEPİMİZİNDİR…

 

   Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak tayini çıkan M. Turgay Karabulak  15 Ekim 2009’da göreve başladığını belirterek, “Doğa harikası olan, Ankara’nın yükselen değeri Gölbaşı’nda görev yapmaktan mutluluk duydum. Emniyet Müdürlüğü binasında iç ve dışında komple tadilat yapıp, tefrişatını düzenledik. Bu bizim asıl işimiz değil tabi. Ancak istedik ki burası illaki suç işleyenlerin gelmesi gereken bir yer değil, konuklarımızda gelsin, vatandaşlarımız da ziyaret etsin istedik. Tefrişat dahil olmak üzere 450 bin lira civarında harcama yapılmış.  Bizim işimiz polislik hizmetidir. Gece gündüz çalıştık. Hakan amir burda,  Burada bir başarı varsa bu başarımızı giden arkadaşlarımız Yaşar Yoldaş Müdür,  Turgut Tatar Amir, Muammer komser ve diğer personelimizinde katkısı vardır. Buradan hepsine de teşekkür ederim. Yeni görev yerime hepimizi bekliyorum. Böyle bir organizasyon  hazırlayanlara  ve beni yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

 

    Emniyet Müdürü Turgay Karabulak döneminde Emniyet Müdürlüğü binası iç ve dış mekanlarında komple tadilat yapıldı, iç dekorasyon ve teşfrifatı da döşenmişti.

  MEHMET ŞENLİK ve MUAMMER GÜVEN BAŞKOMİSER OLDU...      Diğer taraftan Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde dün terfi töreni ile  Karakol Amiri  Muammer Güven'in  ataması içinde Emniyet Müdürlüğü Yaşatma  ve Geliştirme Derneği Başkanı Faruk Koçgazi tarafından bahçede mangallı toplantı  düzenlendi.      Gölbaşı İlçesi Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Komiser Mehmet Şenlik dün Başkomser oldu.  Bürolar Amiri  olan Başkomiser Mehmet Şenlik 8 yıldır ilçede görev yapıyor.  Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak tarafından yeni rütbesi takıldı.       Diğer taraftan yaklaşık 9 yıldır Gölbaşı'nda görev yapan komiser Muammer Güven'de hem terfi  ederek başkomser oldu, hem de Erzurum'a tayini çıktı.      Başkomiser rütbesi takan Mehmet Şenlik ve Muammer Güven'e çalışma arkadaşları başarılar dileyerek tebrik ettiler.