Gölbaşı :
z     z
20 Temmuz 2010, 16:05
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Emniyet Müdürü Cihangir Kaya göreve başladı...

             Emniyet Müdürlüğü’nde devir teslim yapıldı.

 

   Dün veda yemeği verilen Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak,  Yeni göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Cihangir Kaya arasında devir teslim yapıldı. Daha sonra  Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Tuncer ve Gölbaşı ilçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut ziyaret edildi.

         Ankara Emniyet Müdürü M. Turgay Karabulak yeni görev yerine gitmek için Gölbaşı’ndan ayrıldı.

 

      Emniyet Çalışanları ile  vedalaştıktan sonra  açıklama yapan Karabulak “ Buradan ayrılmıyoruz, yine Gölbaşı’ndayız kardeşimiz geldi yeni görevine başladı. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz. “ dedi.

 

     Göreve başlayan Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Cihangir Kaya  yaptığı konuşmada “ Turgay beye çok teşekkür ederek konuşmama başlıyorum. Kendisinin Gölbaşı’nda yapmış olduğu hizmetler bize çıtanın ne kadar yüksek olduğunu gösterdi. Bizim amacımız da Gölbaşı’nda Turgay abinin verdiği hizmeti daha üst safa çıkarabilmek, onun projelerini desteklemek ve Gölbaşı halkına iyi bir şekilde güveni ve huzuru getirebilmektir. Ankara Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan M. Turgay Karabulak’ yeni görevinde başarılar dilerim “ dedi.

 

fotoğraflar: aktifhabergazetesi.com