Gölbaşı :
z     z
21 Temmuz 2010, 10:21
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Büyükşehir'de Gölbaşı'nın sorunlarını yetkililere anlattılar...

AKP İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK VE BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYELERİ

GÖKÇEK’İN BÜROKRATLARINDAN HİZMET BEKLİYOR…

 

      Gölbaşı AKP ilçe Başkanı Ramazan Şimşek  ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Fatih Duruay, Hakan Han Özcan ve Engin Çelik  Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlarıyla görüşerek Gölbaşı’nın sorunlarını anlatıp, hizmet getirilmesini istedi.

 

      Konu hakkında gazetemizin sorularına açıklama getiren  Ramazan Şimşek, “Gölbaşı’yla ilgili tüm sorunları Büyükşehir Belediye Meclis üyelerimizle birlikte daire başkanlarıyla görüşerek anlattık. Sorunlara çözüm istedik.”diyerek şöyle konuştu.

 

“Büyükşehir Fen iŞleri başkanı ile görüştüm. Ulaşım daire başkanıyla görüştüm. Yol Şube Daire başkanıyla görüştük. Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleriyle birlikte görüştük. 

   Gölbaşı’ndaki yol açımı ve bozuk yolların yapımı ile asfaltlanması konuları,  park bahçelerin bakım onarımı,  İtfayie binasının tadilatı olması gerektiğini bildirdik.  Kırıklı Mahallesi’ne otobüs seferleri ile Gölbaşı’nın tüm ulaşımı ile ilgili sorunlar yeniden gözden geçirilerek çözüme kavuşturulacak.     Yol Şube Müdürlüğü tarafından,  Haymana Yolu Koray Mağazası önü, Beykoz önünde kavşak çalışması, Yavrucuk Mahallesi sinyalizasyon ve şehir bazı caddelere de sinyalizasyon konulacak. “dedi.

 

    Ayrıca, Karşıyaka Mahallesi’nde hizmet veren Gölbaşı Devlet Hastanesi Polikliğininin taşınacağı söylentileri içinde “Öyle bir şey söz konusu değil, polikilinik taşınmayacak.”dedi.