Gölbaşı :
z     z
03 Eylül 2010, 20:54
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kasım Çoşkun'un İftar Yemeği'nde Buluştular...

      

Eski Belediye Meclis Üyesi Kasım Çoşkun Akalın Sosyal Tesisleri’nde iftar yemeği verdi. Siyasi ve iş arkadaşları ile hemşerilerine vermiş olduğu iftar yemeğinde semazenlerde gösteri sundu.

       AKP Eski Belediye Meclis Üyesi Kasım Çoşkun kardeşleri Cengiz ve Yalçın Çoşkun ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı.

        İftar Yemeğine AKP li eski meclis üyelerinin yanı sıra,  AKP İlçe Başkanı Ramazan Şimşek ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerinden Engin Çelik, Necip Güler, Benli Nalbant, Ali Atsız, İl Genel Meclis Üyesi Selim Kaymak, Eski Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, Sincan Belediyesi Müdürlerinden Erdoğan Kurtoğlu, Erol Eraslanoğlu, Gölbaşı Belediyesi’nin  plan proje Müdürlüğü bazı çalışanları, Gölbaşı Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Necati Koçak,  Haymana Emniyet Müdürü Yaşar Yoldaş, Taşçılar Derneği Başkanı Bayram Dursun, Kırşehirliler Derneği Başkanı Nevzat Dulkadir, Gölbaşı Müteahhitler Birliği Başkanı Yücel Aktaş,  Dr. Metin Arı ile  Kırşehirli davetliler  katıldı.

 

       İftar Yemeğine katılan herkese teşekkür eden Kasım Çoşkun, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek, “arkadaşlarımız, dostlarımız ve hemşerilerimizi bir arada görmekten mutlu olduk.Burada oldukları için kendilerine teşekkür ederim.”dedi.

 

       Semazen gösterileriyle iftar yemeği başlarken, TRT sanatçısı Ali Toprak ve Mustafa Özcan  tarafından ilahiler okundu. Eski Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak’ta dua ettirip, ilahi söyledi        

ali talu ~ 04 Mart 2013, 09:23

sayın gazete yöneticileri size mail çektiğim halde neden yoruma yer vermiyorsunuzki..????????

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.