Gölbaşı :
z     z
12 Eylül 2010, 13:10
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bakanlar Gölbaşı'nda Oy Kullandı...

       BAKANLAR GÖLBAŞI’NDA OY KULLANDI..

 

 

Devlet Bakanı Abdulkadir Aksu ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi Şahin Sevin İlkögretim Okulu’nda 1087 nolu sandıkta oy kullandı. Aynı Mahalle de oturan eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’de aynı sandıkta oy kullanacak.

 

     Devlet Bakanı Abdulkadir Aksu eşi Emine Aksu ile birlikte, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek eşi Esra Şimşek ile birlikte Şahin Sevin İlkögretim Okulu’na gelerek oy kullandı.

 

     Devlet Bakanı Abdulkadir Aksu, bu referandumun “

Tümden anayasayı değiştirmemiz için yol göstermiş olur.  Bu adımdan sonra ikinci adım anayasamızın değişmez 4 maddesinin dışındaki tüm  maddeleri değiştirecek bir anayasa hazırlayıp, tekrar milletimizin önüne gelmek”dedi.

 

     Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ise  Sonucun önemli olan ülkemiz için iyi olması, ülkemizin önünü açmasıdır. “dedi.

 

   Devlet Bakanı ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu   “ Ak Parti olarak önemli bir süreç başlattık. Ülkemizi daha ileri bir demokrasiye kavuşturmak, Geleceğimizi  standartı yüksek bir demokrasiye kavuşturmak, hukuk devletinin, adaletin tam anlamıyla uygulandığı bir ülke haline getirmek için bir adım attık. Bu her şey olduğu anlamına gelmiyor. Bu ilk adım. Bu inşallah iyi bir netice alırız. Tümden anayasayı değiştirmemiz için yol göstermiş olur.  Bu adımdan sonra ikinci adım anayasamızın değişmez 4 maddesinin dışındaki tüm  maddeleri değiştirecek bir anayasa hazırlayıp, tekrar milletimizin önüne gelmek. Milletimizin sağduyusuna inanıyorum.”

 

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, daha çok demokrasi, daha çok özgürlük, Avrupa standartlarında bir yargı için, inşallah sonuçlar ülkemiz için güzelliklere, hayırlara vesile olur.  Sonucun önemli olan ülkemiz için iyi olması, ülkemizin önünü açmasıdır.

    Bir gazetceinin tahmininiz varmı diye sorusu üzerine, “Ben daha önce söylemiştim. Yüzde 54 civarında oy çıkabilir.”

       Bakanları AKP İlçe Başkanı Ramazan Şimşek, AKP İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Deveci karşıladı. Okul Müdürünün  odasına geçen Bakanlar çay içtikten sonra ayrıldılar.   

      Aynı sandıkta Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’de oy kullanacak. Sezer’in oyunu ögleden sonra kullanacağı ögrenildi.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.