Gölbaşı :
z     z
05 Haziran 2013, 21:59
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Ülkü Ocagı Yöneticileri Gölbaşı'nda

“Gölbaşı hareketli...”

Ülkü Ocagı Yöneticileri Gölbaşı'nda

ÜLKÜCÜLER GÖLBAŞI’NDA TOPLANDI…

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Gölbaşı Ülkü Ocağı Başkanı Melih Molla ve Eski Ülkü Ocağı Başkanı Ersin Pehlivan tarafından karşılandı.

 

 Gölbaşı’na İlk defa ziyaret eden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz 21 ilçeden gelen ocak başkanlarıyla yine Gölbaşında ilk toplantısını gerçekleştirmiş oldu.

 

Genel başkan Olcay Kılavuz, Melih Molla ile faaliyet raporlarını inceleyerek başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini ve tebrik ettiğini iletti. Son zamanlarda gündemi oldukça etkileyen eylem hakkında konuşan Olcay Kılavuz bu konuda hassasiyet gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Olcay Kılavuz konuşmasında: ‘’ Hep beraber güzel günlere ulaşacağız, bu milletin kurtarıcısı dün olduğu gibi bu günde Ülkücülerdir, Türk Milliyetçileridir.

 

Ülkücüler çatışmanın tarafı olmayacaktır. Ülkücüler ağır bedeller ödemiş millet adına, o ağır bedellerin hala acı hatırasına bünyesinde barındıran kimselerdir. Ülkücüler kavga ederek değil tartışarak değil, yaşayarak bu millete hizmet edecektir. Toplum tarafından kabul görülmeyen ortamlar içerisinde olmayacaktır.’’dedi.

 

       Kendisine yöneltilen Gölbaşı Ülkü Ocağı çalışmalarına dair sorulara ise Olcay Kılavuz, ‘’ Gölbaşı ocaklarında gördüğüm kadarıyla, Orta Öğretim gençliğimize, Üniversite gençliğimize ve  bayan teşkilatlarımıza fazlasıyla eğitim faaliyetleri devam etmektedir. Ülkü ocaklarının asıl gayesi Türk gençliğinin en iyi şekilde yetiştirilmesi ve geliştirilmesidir. Ocaklarımızı biz bir nevi ilim irfan ,ahlak yuvası ve eğitim yuvası olarak görüyoruz. Çok kıymetli başkanım bu vazifeyi itinayla gerçekleştirmiştir.’’ Şeklinde yanıtladı.

 

Konuşmaların ardından ocak başkanlarıyla toplantı gerçekleştirildi. Yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından Gölbaşı ülkü Ocağı başkanı Melih Molla Genel Başkan Olcay Kılavuz’a sevgi çiçeği tablosu ve bir bıçak takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Olcay Kılavuz Ankara’daki Diğer Ülkü Ocaklarını ziyaret etmek amacıyla Gölbaşı’ndan ayrıldı. 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.