Gölbaşı :
z     z
21 Ekim 2014, 00:32
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gazetelerde okumadığımızı burada okuyoruz...

“Gölbaşı'nın öbür gündemi bu sayfalara yazılıyor...”

Gazetelerde okumadığımızı burada okuyoruz...

 

 İlçemizde 10 internet gazetesi, 6 matbaa gazetesi faaliyet gösteriyor.  Haber ve yorumları bu gazetelerden okuyorsunuz.  Belediye Basın Bürosu tarafından gönderilen metinler ortak haber olarak tüm yerel gazetelerde hiçbir değişikliğe uğramadan yer alırken, başka konularda da ortak haberlere çok rastlıyoruz. Diğer taraftan Gölbaşı’nın tek muhalif sesi facebook’ta çıktı.

 

   Yorumlarıyla ilçede olan biten bazı olayları sokak dili ile yazan facebook üyeleri  arasında Gölbaşı ve T.C. Suat Ocak ismi lafını esirgemiyor.

 

   Gölbaşı  Haber Medya Sitesi olarak sayfa açarak, duyulmayanları duyuruyor.

 

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/G%C3%B6lba%C5%9F%C4%B1/312208665497366?fref=ts

 

  Sayfa da yazan bazı yazılar şöyle;

 

T.C.SUAT OCAK

 

Merhaba, bu sabah Karşıyaka Mahallesinde bulunan Şahin Sevin Okulund...an trafik lambaları istikametine doğru yürümekte olan lise öğrencisi genç kardeşimize sokak köpekleri saldırdı, gencin elini yüzünü ısırmış her tarafı kan revan içindeydi... Olay sonrası belediyeyi arayıp sokak köpeklerine çözüm bulmalarını istediğimizde ise " biz en fazla alıp kısırlaştırıp tekrar bırakıyoruz " cevabını almak yüzsüzlükte son nokta!!! Ben asla kişilerle kurumları bir tutmam ama bu olay oraya ne yağcılıkla gelip şimdi yan gelip yatanların aldığı maaşı bırakın hava bile haram olsun!!!

 

GÖLBAŞI

 

Ankara da suya zam var .Oy verdiğiniz melih gökçeke sorabilirsiniz %9 Suyun kaynağı mogan gölü yine para veren gölbaşı halkı

bir bilen ~ 22 Ekim 2014, 17:55

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.