Gölbaşı :
z     z
23 Aralık 2017, 21:11
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı AK Parti de Akceylan dönemi başladı

Gölbaşı AK Parti de Akceylan dönemi başladı

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 6. Olağan kongresi gerçekleşti. Tek liste halinde gidilen kongrede  Genel Merkez tarafından atanan geçtiğimiz dönem gençlik kolları başkanlığını yapmış olan Selim Akceylan  başkanlığa seçildi.


Kongreye, AK Parti Ankara milletvekilleri Cemil Çiçek, Emrullah İşler, Ertan Aydın, Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Yalçın Akdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçe başkanları, AK Partili teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.


Maya Park Düğün Salonu'nda düzenlenen 6. olağan kongrede Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, belediyenin faaliyetlerini ve 2018 yılında yapılacak hizmetleri anlattı.


Başkan Duruay, kongrenin hayırlı olmasını dileyerek 2019'a hazırlandıklarını bellirtti.
Duruay, "2019'da yerel, genel ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde hep beraber çalışıp bu güne kadar nasıl yüzümüzün akıyla çıktık ise inşaşllah o günde gereğini yapıp 2019'u atlatacağız." dedi


AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise, görevi devrettikten sonra da AK Parti'nin farklı kademelerinde yoluna devam edeceğini söyledi.
Karaaslan, Ankara İl Gençlik Kolları üyeliği, Ankara Ana Kademe İl Yönetim Kurulu üyeliği ve son 6 yıldır ilçe başkanlığı yapmış olmam benim için ömür boyunca taşıyacağım bir onur ve müstakbel görevler için şerefle arz edeceğim bir özgeçmiş oldugu gibi 2014 Mahali seçimlerinden, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden, Haziran 2015 ve Kasım 2015 genel seçimlerinden 15 Temmuz meydan muharebesinden ve nihayet Nisan 2017 Referandumundan alnının akıyla  çıkmış bir teşkilatın başında bulunmuş olmak da benim için şerefli bir siyasi geçmiş olarak payidar kalacaktır."  şeklinde konuştu.


Karaaslan, AK Parti'nin hayalinin Türkiye'yi dünya çapında sözü dinlenen bir ülkeye dönüştürmek olduğunu vurgulayarak, "AK Parti'deki bu ruhun tercümanı da Recep Tayyip Erdoğan'dır."

"Osman Karaaslan, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yeni sulara yelken açan partisinin ve liderinin yolundan hiç şaşmayacaktır. Lideriyle partisiyle bu manada devam edecek yolculuğu mevsimlik değil ömürlüktür." dedi.
Görevini Selim Akceylan'a devrederken mutlu ve umutlu olduğunu aktardı.


Birlik beraberlik mesajlarının verildiği kongrede Akceylan’ın birlikte yol yürüyeceği yönetim kurulu üyeleri de belli oldu.

Başkan Selim Akceylan
Ali Uzuner
Alkan Efe Alkan
Arif Küçük
Binnur Ünver
Büşra Özdemir
Emre Kale
Emre Şen
Ercan Çağıl
Fatih Yaşlıoğlu
Ferit Kermen
Gürol Emekli
Hatice Sarıgöl
Hörmet Cenk
Hüseyin Erdoğan
İbrahim Öztürk
İsmail Demir
Mehmet Albakır
Musaip Özdemir
Mustafa Erdoğan
Müzehher Oğuz
Ömer Bilgi
Sebahattin Kaya
Sebiha Kıraç
Tarık Kablan

Üst Kurul delegeleri ise;
Ahmet Özbek
Mustafa Duran
Ertuğrul Cenk
Mehmet Deveci
Gökhan Koçak
Ahmet Ferhat Baykoç
Musin Can Ercan
Elif Özer
Tarık Kuyrukçu
Faruk Yüksel
Erhan Ercan
Aydoğan Can

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.