Gölbaşı :
z     z
29 Aralık 2017, 19:39
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılı yöneticileri ziyaret ettik...

Gölbaşılı yöneticileri ziyaret ettik...

  Sincan Belediye Başkanı iken Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atanan Mustafa Tuna’nın Gölbaşılı olduğunu biliyormuydunuz?

 

    Annesiyle birlikte Gölbaşı’nda yaşayan Başkan Mustafa Tuna’nın yine Gölbaşılı çalışma ekibiyle bugüne kadar başarılı hizmetler vermesi Gölbaşılıları da sevindiriyor.  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın Sincan’a olduğu gibi Gölbaşı’na da artı hizmetler vermesi bekleniyor.

 

    Başkan Mustafa Tuna’nın bugüne kadar yanında olan Gölbaşılı ekibi Sincan Belediyesi’nde ziyaret ederek, hem Ah Mogan, Vah Mogan! Bu senin hikayen…isimli kitabı hediye ettik, hem de geçmişten ve gelecekten sohbet ettik.

 

    Yaklaşık 9 yıldan beri Sincan Belediyesi’nde müdürlük görevi yapan ve halen Gölbaşı’nda ikamet eden Erdoğan Kurtoğlu, Erol Eraslanoğlu ve Rahmi Sağlam’ı makamlarında ziyaret ederek, başarılarının devamını diledik...

 

    Gölbaşı Orta Anadolu Birliği Oluşum Gurubu Temsilcisi Harita Mühendisi Hakan Bolat ve Gazete Temsilcisi Bayram Türkmez olarak ziyaret ettiğimiz  Bilgi İşlem Müdürü Erdoğan Kurtoğlu,  Plan ve Proje Müdürü Erol Eraslanoğlu ile Destek Hizmetleri Müdürü Rahmi Sağlam’ı ziyaret ettik.  Bayram Türkmez tarafından yazılan Ah Mogan, Vah Mogan Bu senin hikayen…adlı kaynak kitap hediye edildi.

 

    Gazete Temsilcimiz Bayram Türkmez ve Gölbaşı Orta Anadolu Birliği Oluşum Gurubu Temsilcisi Hakan Bolat  “Gölbaşılı bu çalışkan müdürlerin Büyükşehir Belediyesi’nde etkin görev almaları Ankara’ya hizmet üretiminde büyük katkıları olacaktır.”dedi.

 

   Ah Mogan, Vah Mogan! Bu senin hikayen… adlı kaynak kitabı değerlendiren müdürler,  Gölbaşı’nda önemli bir eksikliğin giderildiğini,  bugüne kadar Mogan Gölü için emek verenlerin emeklerinin anlatıldığını belirterek, “Mogan Gölü’nün iyileştirilmesi için bugüne kadar emek verenlere teşekkür ederiz, bu emekler bu kitapla birlikte kalıcı olmuş” diyerek teşekkür ettiler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.