Gölbaşı :
z     z
16 Aralık 2018, 22:26
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

BANKALAR ÇILDIRDI…

“QNB Finansbank’tan emeklilere yüksek promosyon”

BANKALAR ÇILDIRDI…

BANKALAR ÇILDIRDI…

QNB Finansbank’tan emeklilere yüksek promosyon…

 

   Türkiye’de olduğu gibi Gölbaşı’nda da banka şubeleri en yüksek faiz vermenin yanısıra emeklilere de en yüksek promosyon verme yarışına girdi. Yüksek faizler yüzünden parası olanlar, paradan para kazanıyor. Gayrimenkul alımları azaldı.

    Yerel gazeteciler olarak  banka şube yöneticilerinden konu hakkında bilgi almaya çalıştık. Gölbaşı’nda banka şubeleri arasında en yüksek emekli promosyon veren ¨QNB Finansbank Şube Müdürü Uğur Üstün ve müşteri temsilcisi Gülsüm Tuğla Asa ile görüştük.

 

      QNB Finansbank Gölbaşı Şubesi’nin yeni kampanyasıyla Emekli maaşlarına 700 liraya kadar promosyon verdiğini öğrendik.  Banka Müdürü Uğur Üstün'e  emekli maaşlarına ne kadar promosyon verdiklerini sorduk ve en yüksek  promosyon verildiğini belirtti. 

 

Müşteri temsilcisi Gülsüm Tuğba Asa konunun detayına girerek, “1000 tl. emekli maaşı olana 400 Tl.,  1001-2000 arası olana 550 Tl. 2001 Tl ve üzeri olana 700 TL.ye kadar promosyon verdiklerini belirtti.

 

    Diğer taraftan bankaların faiz yarışına girdiği görülüyor. Bankalar mevduatlara yıllık yüzde 20-25 arasında değişen faiz veriyor. Faizlerin yüksek olmasıyla birlikte birçok vatandaş nakit parasını bankalara  yatırıyor.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.