Gölbaşı :
z     z
15 Şubat 2019, 14:31
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bakan Soylu'dan Ramazan Şimşek'e destek

Bakan Soylu'dan Ramazan Şimşek'e destek

Gölbaşı'nda  şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim gücümüzü eksiltmeyin ve Kandil’in önünde boynumuzu eğdirmeyin’’ dedi.

  Programa, Şehit Yakınları, Gaziler, Muhtarlar, STK yönetiileri ile birlikte AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek de katıldı.

 

   Gölbaşı ilçesinde şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Bizim gücümüzü eksiltmeyin ve Kandil’in önünde boynumuzu eğdirmeyin’’ diyerek yerel de Cumhur İttifak Adayı Ramazan Şimşek'e ve Büyükşehir Belediye Adayı Mehmet Özhaseki için oy istedi.

  

    Programa başlamadan önce, Gölbaşı'nda 15 Temmuz gecesi bombalanan Özel Harekat yerleşkesinde şehit olanları da anan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gölbaşı’nda düzenlenen kahvaltıda şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi. Programda konuşan Soylu, “Buradaki mücadeleyi, kahramanlığı, şehit olan arkadaşlarımızın cesaretini anlatmaya kelimelerimiz yetersiz kalır. Onları unutmamız mümkün değildir. O evlatlarımızdan hareketle Gölbaşımızı, bu güzel ilçeyi daha anlamlı seviyoruz” ifadelerini kullandı.

 

    Bakan Soylu Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek'in seçim bürosu açılışına da katılırken, Belediye engelli korusunu ziyaret ederek Türkü dinledi.

 

   Gölbaşı Cemal Gürsel Caddesi üzerinde seçim bürosu açılışına da katılan Bakan Soylu, seçim otobüsü üzerinden bir konuşma yaptı.

 

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gölbaşılılara sesleniyor...Cemal Gürsel Caddesi'nde seçim bürosu açılışına katıldı...
Belediyelerin Fetö terör örgütü şebekesine teslim edilmemesi gerektiğini belirten Süleyman Soylu, " Ramazan başkana 31 mart günü okula oyunuzu kullanmaya gittiğiniz de hep birlikte rekor bir oyun altına imza atacakmıyız. Aynısı Büyükşehir de Haseki başkana değil mi."..dedi.
Soylu, "ülkemizi kalkındırmak, ülkemizi zenginleştirmek, milletimizin ufkunu geleceğe dikmek, güçlü bir türkiye oluşturmak için bize hiç fırsat vermediler. Bizi aşağılamaya, bizi küçümsemeye çalıştılar. Allahımıza hamdolsun, onların söylediklerini bugün bu millet tersine çevirdi. Biz, milletimizle gurur duyuyoruz. Bu milletin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.."dedi


"Ey Gölbaşılılar kim ne derse desin, biz Dünyanın en kıymetli toprağında, en kıymetli vatanında yaşıyoruz." diyerek bu topraklarda gözü olan düşmanlar olduğuna dikkat çekerek, "Önümüzde tam 4.5 yıl seçimsiz bir yıl var. Bu 4.5 yılda hedeflerine ulaşması için güçlü adımlar atması lazım, güçlü kararlar alması lazım." diyerek terörle mücadelenin daha güçlü olacağını belirtti.


Ramazan Şimşek'in desteklenmesini isteyen Bakan Soylu vatandaşlara "ey gölbaşı sizlere söylüyorum kardeşlerimiz Ramazan başkanımıza, kuvvetli bir destek vermeye, 31 mart akşamı seçim sonuçları açıklanınca oy rekoru kırmaya söz veriyormusunuz?" dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.