Gölbaşı :
z     z
14 Haziran 2019, 01:26
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Müzik Alanında da Markalaşıyor...

Gölbaşı Müzik Alanında da Markalaşıyor...

Gölbaşı Mavi Çizgi Sanat Evi Nostaljik Popüler Müzik Konseri Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Konsere Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Eski Kaymakamı Raşit Zengin, Belediye Meclis Eski Üyesi ATO Temsilcisi Ali İhsan Güçlü ile birlikte 350 civarında izleyici katıldı.

 

Mavi Çizgi Sanat Evi koro şefi Yasemin Gül'ün yönettiği Nostaljik Popüler Müzik Konseri Gölbaşılılara müzik ziyafeti çekti. Gölbaşılı gönüllülerin oluşturduğu konserde TRT Spikeri Ayfer Durak'ın sunumuyla gerçekleşen konserde karadeniz halk dansları gösterisi de ilgiyle izlendi.


Mavi Çizgi Sanat Evi Müdürü Mert Özcan katılımcılara teşekkür ederken, Barışmanço'nun kol düğmeleri adlı şarkısını seslendirdi. Koro şefiYasemin Gül, emeği geçenlere ve kendilerini yalnız bırakmayan izleyicilere de teşekkür etti.

 

KONSERE, BAŞKAN ŞİMŞEK DAMGASI....


Belediye Başkanı Ramazan Şimşek kültür merkezinde konsere katıldı ve eşi Yeşim Şimşek ile birlikte duygusal bir şarkıya eşlik ederek dans etti. 


Gölbaşı Mavi Çizgi Sanat Evi Nostaljik Popüler Müzik Konserine Belediye Başkanı Ramazan Şimşek eşi Yeşim Şimşek ile birlikte katıldı. Solo söyleyen Özlem Elif Taş'ın seslendirdiği Tek Başına isimli duygusal parça sırasında eşi Yeşim Şimşek ile birlikte dans eden Belediye Başkanı Ramazan Şimşek hem izleyicilerden, hem de koro üyelerinden alkış aldı. Sunumu yapan TRT Spikeri Ayfer Durak 8 yıldan beri Gölbaşı'nda bu tür konserler verdiklerini belirterek, ilk defa bir belediye başkanının sanatın ve müzikseverlerin yanında olduğunu htirdiğini belirterek, Şimşek ailesine Teşekkür etti. 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.