Gölbaşı :
z     z
06 Eylül 2010, 00:19
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Oğuz Yılmaz'la Çoştu...

    Gölbaşı Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni  Oğuz Yılmaz'ın verdiği çoşkuyla gerçekleştirildi.         Atatürk Sahil Parkı'nda yapılan  sünnet şöleninde 85 çocuk sünnet olmanın  heyecanını yaşadı. Gölbaşı Belediyes tarafından  düzenlenen şölene, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı,Gölbaşı Belediye Meclis üyelerinden, Yüksel Özbek, Benli Nalbant, Ali Atsız, Naki Yükseker,  MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Selçuk Dağdelener ve İlçe yönetimi, GÖL-DER Başkanı İsa Ömercan, sünnet ettirilen çocukların yakınları ile vatandaşlar katıldı.
    Şölende konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, “Sizleri bu güzel Ramazan akşamında burada görmek muhteşem. Sahil sizlerle güzelleşiyor. Ramazanın sonuna yaklaştığımız bu günde de miniklerimizin sünnetini daha önceden yaptırarak onlar için böyle bir şölen düzenledik. Çocuklarımızı giydirdik, hediyelerini verdik. Miniklerimiz erkekliğe ilk adımlarını atarken, Allah bizlere düğünlerini de görmeyi nasip eylesin. Çocuklarımızın giyiminde, sünnet edilmelerinde emeği geçen herkese teşekkür eder, tüm Gölbaşılıların Kadir Gecesi’ni ve Mübarek Ramazan ayını tebrik ederim” dedi.
   Odabaşı’nın konuşmasının ardından sünnet edilen çocuklara bisiklet hediye edilirken, hediyeleri Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Selçuk Dağdelener, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri Yüksel Özbek, Benli Nalbant, Ali Atsız ve GÖL-DER Başkanı İsa Ömercan takdim etti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.