Gölbaşı :
z     z
28 Ağustos 2011, 00:44
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda Oğuz Yılmaz rüzgarı esti...

Gölbaşı'nda Oğuz Yılmaz rüzgarı esti...

BELEDİYE SÜNNET ŞÖLENİNDE OGUZ YILMAZ RÜZGARI ESTİ..

 

   Gölbaşı Belediyesi sünnet ettirdiği 100 çocuk için şölen düzenledi. Atatürk Sahil Parkı’nda düzenlenen şölende Ankaralı türkücü Oğuz Yılmaz rüzgarı esti. En az 10 bin kişinin katıldığı şölende gençlerin çokluğu dikkat çekti.

 

     Sünnet olan çocukların elbiselerini alarak ücretsiz sünnet ettiren Gölbaşı Belediyesi ayrıca çocuklara birer bisiklet hediye etti.

      Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yaptığı konuşma da, “Sizleri hem dinlendirmek ve eğlendirmek için bu sahne de değerli sanatçılarımızla  programlar yapılıyor. Bugün de çocuklarımızla birlikteyiz. Ramazanın son günlerini de eğlenerek geçirelim istedik. 100 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Çocuklarımız gençliğe adım attılar, ben onları kutluyorum. Hayırlı olsun.  Önümüzde ramazan bayramı var. Buradan Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum. “ dedi.

  Başkan Yakup Odabaşı ilk 3 çocuğa sembolik olarak  bisikletlerini verdi.

 

GÖLBAŞI FESTİVALİ 23 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK..

 

  Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı Gölbaşı, Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali’nin Eylül ayı içerisinde yapılacağını belirterek şöyle dedi.

“23-24-25 inde yine bu güzel sahil parkında hep birlikte olacağız. Çünkü festivali kutlayacağız. Daha canlı, daha çoşkuyla bu festivali birlikte geçirmeyi diliyorum. Sizleri şimdiden davet ediyorum.”dedi.

 

    Başkan Yakup Odabaşı’nın konuşmasından sonra sahneye Ankaralı Türkücü Oğuz Yılmaz çıkarak şölen alanındaki vatandaşları çoşturdu. Söylediği birbirinden güzel türkü ve oyun havalarıyla Gölbaşılılara renkli bir akşam yaşattı.

 

  Sünnet Şöleni ne, Belediye Meclis Üyelerinden Ahmet Çelebi, Kadir Yanık, Mehmet Atak, Ali Adsız, Benli Nalbant, Adnan Koçak, Sami Özdemir, Nazım Kaşkatepe, Erdem Karagöz,  Halil Yurtseven, Kırşehirliler Dernek Başkanı Nevzat Dulkadir,  Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Birim Müdürleri, sünnet çocukları ile birlikte en az 10 bin vatandaş katıldı

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.