Gölbaşı :
z     z
17 Ocak 2012, 01:28
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye Eski İmar Yetkilisi Bekir Çay'dan şok açıklamalar...

Belediye Eski İmar Yetkilisi Bekir Çay'dan şok açıklamalar...

Gölbaşı Belediyesi’nin kuruluşundan 1999 yılına kadar her kademesinde etkili ve yetkili olarak görev yapan Bekir Çay ile Bayram Türkmez konuştu.

   Aşağıdaki video konuların başlıklarını içeriyor olup, detayları diğer videolarda yer almaktadır.  Gölbaşı'nın ilk belediye başkanından 1999 yılına kadar belediye de görev yapan Çay geçmişi ve bugünü değelendirdi. Birçok konunun konuşulduğu röportajda siyasilerin alması gereken dersler var.     Açıklamalarının detayları  olan 3 ayrı video hazırlanıyor...      Belediye Yönetimlerinin  yaptığı imar uygulamalarının sonuçlarının, yeşil alanların nasıl yok edildiğinin, belediye mülklerinin nasıl satıldığının ve İmar müdürlerinin yanlış davranışlarını anlatan Bekir Çay birçok yöneticiyi de suçladı.

     Gölbaşı’nın  peşkeş çekildiğini öne süren Bekir Çay, “Başkent Ankara’nın yanıbaşında olanlara kimse ses çıkarmıyor, halbuki hepsi suç sayılır.” diyerek vatandaşların da sindirildiği mesajını veriyor ve bazı belediye başkanlarını suçluyor.

      Bayram Türkmez’in soruları karşısında dobra dobra konuşan Bekir Çay, 74. Parseli kendisinin 1 saat içerisinde çözebileceğini belirtip, bugüne kadar belediye yönetimlerinin büyük hissedarlara verdikleri parsellerin de suç teşkil ettiğini belirtti.

       Gölbaşı Mezarlığı’nın yerinin belediye ye ait olmadığını, ancak belediyenin burasını satarak suç işlediğini de belirten Bekir Çay, 4. nolu parsele Hastane yapıldığı zaman Gölbaşı’nın geleceğinin karartılacağını belirtip, “Burası fuar alanı, yeşil alan.”dedi

  Ve diğer birçok ilginç açıklamalar.       Birçok konularda görüş bildiren Bekir Çay’ın çarpıcı açıklamalarını 3 bölümde yayınlıyoruz.  (Videolar hazırlanıyor...)

Rıza ÇELEBİ ~ 17 Ocak 2012, 16:06

Sayın Bekir ÇAY\\\'ın açıklamalarına katılıyorum. 74 parselin sıkıntılarını dile getirdiği için kendisine ve bu fırsatı veren Sayın Bayram TÜRKMEZ\\\'e ayrıca teşekkür ediyorum. \r\nSeçimlerden önce HALKA HİZMET HAKKA HİZMET slagonlarıyla yönetime gelenler. Koltuğa yerleşince HAK ve HUKUK\\\'u bir kenara boğçalayıp atıp, desteğini aldığı vatandaşın sorunlarını masaya yatırıp çözüm üretmeteyede mesafeli dururlar. ondan sonra birde utanmadan aslında biz çözecektik ama koskoca 5 yıl bize yetmedi, bizlere bir 5 yıl daha destek vermediniz diye üstüne üstlük yüzleri kızarmadan yakınırlar. \r\n74 parsel mağdurlarıyla bir kez olsun bir araya gelip, sizin sorunlarınızı biliyoruz, ancak sizin ağzınızdan bir kez daha dinlemek istiyoruz. Bizim ürettiğimiz çözümde bu dediklerini bu güne kadar duyan varmı? \r\n74 parsel ve Çil Mehmet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip, soruna neşter vurulmadığı müddetçe yetkililer şunu iyi bilsin ki, yapılacak her imar planı mahkemeden iptal kararı olarak aleyhlerine cevabı tokat olarak gelecektir. Halkın Hak ve Hukukuna rağmen milletimize, devletimize ait mevki ve makamlarını ben yaptım oldu anlayışıyla yönetenler, yaptıkları hukuksuzluğun bedelini bugün yargı kararı ile Silivri\\\'de ödemekteler. Türk Adaleti bugün mevki makam ve sermayeyi gözeten üstünlerin hukuku olmaktan çıkıp, Halkın hukuku olmuştur. Yol yakınken bu ibretlik vakaları kendilerine ders alıp, Halkın sorunlarına çözüm üretsinler. PİŞMANLIĞINIZ NE DÜNYADA NE DE AHİRETTE SİZE FAYDA VERMEYECEKTİR. MİLLETİMİZİN AHINI ALANLAR, HAK VE HUKUKUNU PEŞKEŞ ÇEKENLERİN İBRETLİK SONLARINA HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAĞIZ. SAYILI GÜNLERİNİZ KALDI. SİZLER YOLCU BİZLER İSE HANCIYIZ. GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.