Gölbaşı :
z     z
04 Aralık 2017, 21:11
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden suçüstü!

Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden suçüstü!

 Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri hırsıza, uyuşturucu satıcılarına ve trafik magandalarına göz açtırmıyor.

 

    Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son 1 hafta da yaptığı operasyonlar arasında uyuşturucu satıcısından, hırsızlara ve sahte evrak düzenlenlere kadar birçok olayı aydınlattı.

 

    Buna göre;

 

Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, ilçe genelinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik yapmış olduğu operasyonda;  Motosikletli kurye olarak çalışan 4 kişinin gençlere uyuşturucu sattığını tespit etti.Yapılan operasyonla yakalanan uyuşturucu satıcıları Gölbaşı Mahkemelerine çıkarılmış ve zanlılardan 3’ü tutuklandı, birisi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

   Gölbaşı İncek Mahallesi’nde kullanmış olduğu sahte plakalı araçla inşaattan hırsızlık olayını gerçekleştiren 1 kişi Asayiş Büro ekipleri tarafından yapılan PTS çalışması sonucu tesbit edildi ve yapılan operasyonla yakalandı. Sahte plakalı hırsızlık zanlısı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

     Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 2017-2018  eğitim öğretim yılı içerisinde faaliyet gösteren 273 servis aracını kontrol etti. Denetleme de kusurlu görülen 32 araca ceza kesildi.

 

    Gölbaşı merkez Cami’sindeki yardım sandığından para çalan şüphelinin izini süren polis kamera görüntülerini izleyerek yakaladı. Gözaltına alınan hırsızlık zanlısı olayda kullandığı düzenek ile birlikte yakalanmış ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.