Gölbaşı :
z     z
11 Aralık 2017, 17:19
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam Bilgihan Muhtarların sorunlarını görüştü...

Kaymakam Bilgihan Muhtarların sorunlarını görüştü...

Gölbaşı Kaymakamı  Tülay Baydar Bilgihan başkanlığında, İlçe İdare Şube Başkanları ve ilgili kurumların müdür/amirleri ve 54 mahalle muhtarının katılımıyla muhtarlar toplantısı yapıldı.

 

Mahallelerin genel iş yürütümü; PTT evraklarının dağıtımı, muhtar bilgi sistemi, kimlik paylaşım sistemi, EGO otobüs hizmetleri, numarataj çalışmaları, bir önceki toplantıda ele alınan ve çözümlenmesi istenilen elektrik , su, kanalizasyon sorunları ile ilgili yapılan çalışmalar görüşüldü.

 

Kaymakam Bilgihan tarafından mahallelerin genel iş yürütümü hakkında verilen genel değerlendirmeden sonra kurum müdür/amirleri tarafından muhtarları ilgilendiren konular hakkında genel bir bilgilendirme yapıldı.

 

     Bahçelievler, Hacıhasan, Dikilitaş, Gaziosmanpaşa, Hacılar, Karagedik Aydın, Eymir, Yağlıpınar, Emirler, Soğulcak, Karaali Merkez, Yurtbeyi, Oyaca Akarsu ve Mahmatlıbahçe Mahallesi sorunları (EGO hizmetleri, aydınlatma, PTT hizmetleri, alt geçit, kaçak hafriyat dökümü, müftülük hizmetleri, su kanalizasyon, elektrik kesintileri, çevre kirliliği, ağır tonajlı araçların alternatif yol güzergahı vb.) ilgili mahalle muhtarları tarafından dile getirildi.

 

Kaymakam Bilgihan,  Mahalle muhtarları tarafından dile getirilen ve ilgili kurumlara gönderilen hususların sonuçlarının takip edilerek aylık yapılan toplantılarda değerlendirileceğini belirtti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.