Gölbaşı :
z     z
10 Nisan 2018, 20:12
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yılı nedeniyle etkinlikler yapıldı...

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yılı nedeniyle etkinlikler yapıldı...

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yılı nedeniyle etkinlikler yapıldı...

 

Gölbaşı Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgehan, Belediye Başkanı Fatih Duruay, Jandarma Komutanı Yzb.Murat Kuyucu ziyaret etti. Emniyet Müdürü İmdat Gökmen ile birlikte Polisleri ziyaret eden temsil heyeti polislere karanfil vererek gününü kutlayarak görevlerinde başarılar dilediler.

 

Gölbaşı’nda Polis teşkilatının 173. Yıl dönümü nedeniyle Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu, Gölbaşı Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarete ilçe mahalle muhtarları da  eşlik etti.

 

Ziyarette Baydar, Duruay ve Kuyucu,  İlçe Emniyet Müdürü İmdat Gökmen’in  ve  emniyet mensuplarının “Polis Haftası”nı kutlayarak görevleri polislere ‘gül’ dağıttılar. Ziyaretten memnuniyeni dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Gökmen “Türk Polis Teşkilatı  devletinin emrinde, milletinin hizmetinde aralıksız vatan görevindedir”dedi.

 

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay: “173 yıldır Vatanımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 10 Nisan ‘Polis günü’ ve "Polis Haftası" kutlu olsun.Polis günü vesilesi ile bir kere daha vatan ve millet uğruna şehedate yürümüş tüm polislerimizi saygı,rahmet ve minnetle yâd ediyorum.”dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.