Gölbaşı :
z     z
14 Eylül 2018, 10:18
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Tarlada çit sürerken kayboldu!

Tarlada çit sürerken kayboldu!

OYACA’da TARLADAN KAÇIRILDI…GECEDEN SABAHA KADAR ARALIKSIZ ARANDI HİÇ BİR İZE RASTLANMADI!

 

Gölbaşı’nın Oyaca Mahallesi’nde 25 yaşındaki Erdi Uzuner tarlasında çit sürdüğü sırada kayboldu. Erdi Uzuner'in kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldığı üzerinde de duruluyor.


Dün akşamüstü meydana gelen olayla ilgili edinilen bilgilere göre, traktörü ile tarlasını süren Erdi Uzuner’den haber alamayan ailesi tarlaya bakmaya gidince traktörün çalışır vaziyette olduğunu, tek ayakkabısının ve traktör yanında boğuşma izlerinin olduğunu gördüler. Hemen jandarmaya haber verdiler ve jandarma ekipleri geniş çaplı araştırmalara başladı. 


Erdi Uzuner’in ailesinin Oyaca’da benzin istasyonu işletip, hububat alım satımı yaptıkları öğrenilirken, fidye içinde kaçırılmış olabileceği öne sürülüyor. 
Gece boyunca arama ekiplerinin yanısıra, Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan, Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’da aramalara katıldı. Gece görüşlü helikopterin yanısıra Oyacalı vatandaşlarda sabaha kadar aramalara katıldı ancak Erdi Uzuner’den bir haber alınamadı. 
Araştırma çok yönlü sürdürülürken Oyacalı Erdi Uzuner’in kaçırıldığı ya da bir yerde tutulduğuna dair akrabaları tarafından sosyal medya da paylaşımlar yapılıp, görenlerin bilgi vermesi konusunda destek istediler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.