Gölbaşı :
z     z
24 Kasım 2018, 19:58
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı, Türkiye'nin masal diyarı olacak!

Gölbaşı, Türkiye'nin masal diyarı olacak!

MASAL DİYARI GÖLBAŞI...

 

Gölbaşı Halk Kütüphanesi’nde Çarşamba günleri saat 12.30 başlayan Masal Anlatma etkinliği olan “Masal Perileri ile Masal Anlatma” etkinliği çocukların olduğu kadar, büyüklerinde ilgisini çekmeye başladı.

 

İlçemizin sosyal insanlarından, uzman eğitimci Öznur Çeliköz Koç tarafından projelendirilen ve hergeçen gün daha geniş alanlara ulaşan masal anlatma etkinliği İlçe Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın da dikkatini çekti. Kaymakam Bilgihan ve Başkan Duruay farklı zamanlarda değişik okullarda okul öncesi çocuklara masal anlattı. 


Gölbaşı Halk Kütüphanesi’nde her hafta yapılan masal anlatma etkinliğine annelerde “Masal Perisi” adayı olmak amacıyla katılmaya başladı. Diğer taraftan Kütüphane’ye bazı okulların, okul öncesi sınıf öğrencilerinin toplu halde gelerek masal dinledikleri görüldü.

 

Masal anlatma projesinin mimarı olan Uzman Eğitimci Öznur Çeliköz aynı zamanda Ana Fikir Eğitim Derneği Başkanlığı görevini yaparak, ilçemizdeki dış mahallelerin okullarında yönetimiyle birlikte etkinlikler organize ediyor...

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.